Zondag 18 juni werd TC4 verreden in Raalte. Het was wel even wennen die regen op zondag na de hitte op zaterdag te Tiel, de regen was tijdens de wedstrijden gelukkig nergens te vinden. Onze (bijna) bekende 3 tal Yorick, Steven en Robin verschenen ook dit keer weer aan de start namens onze club.

Tijdens de manches waren de bochten nog wel wat glibberig, het was dus oppassen geblazen voor de rijders. Yorick en Robin reden beide in de klasse jongens 15 zeer goede manches, en plaatste hunzelf naar de kwartfinale. Steven reed in de klasse mannen van 17-24 jaar zeer sterke manches en reed zichzelf naar de finale.

In de manches reed Yorick 2de, 2de & 5de, Robin reed 3de, 3de & 2de em Steven reed 1ste, 1ste & 2de.

In de kwart finale kwamen Yorick en Robin beide op de 6de plek terecht.

Steven werd in de halve finale 3de en in de finale 7de.