Het afgelopen jaar is er bij onze club veel werk verricht, onze nieuwe startheuvel is in grote lijnen klaar. Tijdens de trainingen gaan de meeste rijders er al vanaf, de 1 vind het nog wat spannender dan de ander. De rijders die het nog spannend vinden hebben de mogelijkheid om een extra training te volgen. De startheuvel is een echte blikvanger geworden, wij zijn dan ook ontzettend dankbaar met iedereen die ons geholpen hebben. Ook willen wij onze sponsoren bedanken, zij hebben het ook mede mogelijk gemaakt om dit te realiseren.

*Projectengineering Castelein *De Timmermantsjoender *CarXpert *Sikkema *Damstra installatietechniek *HB de Boer *Houthandel van der Wal *Steenhandel Boonstra. *Talma advies. *Weboma *Gastouderopvang de Halewei. *Germt Cleaning. *Vakgarage Bouma Sepp. *Garage W en S *Zantman makelaardij *Optiek Freiberger *Mulder tuinaanleg *Gulf Badhoevedorp. *Goosens Finance. *Otoplastieken Friesland *Hietkamp steigerbouw *EM houtbouw *CSU *Kr8werk Creative Agency. *E.Z. Infranet *Minnema tweewielers. *Formaat keukens. *Gommers houtbouw. *Hondenspullenkopen.nl. *Atlantese *Installatie service Pieter Luinenburg *DTB zonwering *JM auto’s *Sonac *Sticker Direct *Autobandencentrum Leeuwarden *Wobbes hoveniers *Joh. Bosgra. *JTV betonwerken *Fekkes *Smederij Easterhei *Fam. Talma *Fam. Albada. *Fam. Terpstra *Fam. Vos *Fam. van Beek *Fam. Hansma *Fam. Wijbenga *Jochum Visser