Nieuws

3-Nations Cup te Ahnatal

By 10 mei 2022 No Comments

Het weekend zaterdag 7 mei en zondag 8 mei werden rondes 1 en 2 verreden van de 3-Nations Cup in Ahnatal in Duitsland. Voor onze club verschenen Yorick, Jochum en Steven aan de start. Deze wedstrijd is voor velen een favoriet vanwege de prachtige ligging van de baan en gezellige sfeer. Op zaterdag 7 mei ging Jochum gelijk goed van start.Met constante manches en een goede halve finale plaatste hij zich ogenschijnlijk eenvoudig voor de finale. Daarin veroverde hij een verdienstelijke 3e plaats. Yorick reed als 15-jarige in de klasse Boys 15-16 jaar, altijd lastig als jongste in een sterk internationaal deelnemersveld. Zijn klasse werd op beide dagen verreden dus twee kansen. Op beide dagen door de manches gekomen en eindigde het voor hem in de 1/8e finale. Op zondag 8 mei was het ook de beurt aan Steven, via de manches, 1/8e en 1/4e finale plaatste hij zich voor de halve finale. Daar eindigde het voor hem dit weekend bij de Men 17+. We kijken terug op een prachtig zonnig weekend met een mooie podiumplaats voor Jochum!