Nieuws

Top Competitie 3 Baarn

By 25 mei 2022 No Comments

Zondag 22 mei 2022 werd TC3 verreden in Baarn.Jochum Visser (cruiser 45+), Yorick Stienstra (boys-15) en Steven Rouwé (men 17-24) verschenen namens onze club aan de start.Voor Jochum een druk weekend. Hij had zaterdag de PK in Schijndel ook al gefietst.In de manches eindigde hij 2e, 1e en 1e. Daarmee ging hij rechtstreeks door naar de finale. Hierin wist hij met de 3e plaats weer een mooie podiumplaats te veroveren!Yorick eindigde in de manches als 3e, 3e en 4e. In de kwart-finale kwam hij als 4e over de streep waarmee hij zich voor de halve finale plaatste. Daarin werd hij 6e. Ondanks dat hij niet helemaal fit was, mede door zijn goede bochten, een nette prestatie!Steven ging goed van start met een 1e plaats. In de tweede manche raakte hij betrokken bij een valpartij en kwam uiteindelijk als laatste over de streep. In de derde manche lukt het hem om dit ondanks een bezeerde pols weer recht te zetten met een 1e plaats. De wedstrijd eindigde voor hem met een 7e plaats in de kwart finale. Over twee weken hopen we de rijders weer fit aan de start te zien bij de Europese rondes in Kampen!