Skip to main content

Op zondag 17 maart waren een aantal van onze rijders aan de start verschenen in Barendrecht voor het NCK. Het werd een lange maar zeer zeker een mooie dag met maar liefst 800 rijders in totaal, na 3 trainingsblokken per club werd de Defilé gelopen (onze vlag werd gedragen door Steven en Ruben) en het officiële Wilhelmus welke live gespeeld werd door de plaatselijk harmonievereniging, kon de wedstrijd beginnen. De prestaties van onze clubleden mochten er ook wezen, Shirley-Joli fietste haar aller eerste KNWU wedstrijd, ze kwam helaas niet verder dan de manches maar zeer zeker heel erg goed gefietst. Ruben kwam in de manches ten val maar ondanks dat kwam hij terecht in de kwart finales. Jochem, Sjoerd, Mark en Steven kwamen allemaal in de finales terecht! Gefeliciteerd mannen.

Als Club kwamen wij van de 53 deelnemende clubs op de 34ste plek terecht met 221 punten, een goede prestatie van onze rijders.